ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΠΑΡΟΧΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταεναέριο καλώδιο οπτικών ινών

Ενιαίο τρόπου εναέριο οπτικών ινών σχήμα 8 εναέριο καλώδιο 60 θηκών καλωδίων GYTC8Y53 διπλό πυρήνας

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Ευχαριστίες για την καλή βοήθειά σας, και τα καλώδια ήδη στην αποθήκη εμπορευμάτων μας με το transcation και την ποιότητα υψηλής ταχύτητας

—— Jeffery Jia

Έχουμε λάβει τους εκκινητές και είμαστε ευχαριστημένοι από την ποιότητα, έτσι θα ταξινομώ μια μεγαλύτερη διαταγή ποσότητας και πρέπει να την έχω έτοιμη σύντομα να σας στείλει σε και να τακτοποιήσει μια διαπραγμάτευση.

—— Andreina

Ικανοποιούμε με τη λήψη των καλωδίων και δεν με αφήσαμε κάτω. Ελπίστε η σχέση επιχειρησιακής συνεργασίας ότι μας θα κρατήσει επάνω και περισσότεροι. Σας ευχαριστούμε

—— Rouya

Είμαι Online Chat Now

Ενιαίο τρόπου εναέριο οπτικών ινών σχήμα 8 εναέριο καλώδιο 60 θηκών καλωδίων GYTC8Y53 διπλό πυρήνας

Κίνα Ενιαίο τρόπου εναέριο οπτικών ινών σχήμα 8 εναέριο καλώδιο 60 θηκών καλωδίων GYTC8Y53 διπλό πυρήνας προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Ενιαίο τρόπου εναέριο οπτικών ινών σχήμα 8 εναέριο καλώδιο 60 θηκών καλωδίων GYTC8Y53 διπλό πυρήνας

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GrandEase
Πιστοποίηση: ISO / CE / RoSH
Αριθμό μοντέλου: GYTC8Y53-60G.652D

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 4km
Τιμή: USD0.1~9.9/meter
Συσκευασία λεπτομέρειες: τυποποιημένο ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 5-10 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, D/P, D/A
Δυνατότητα προσφοράς: 500KM ΤΟ ΜΗΝΑ
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Σχήμα 8 καλώδιο οπτικών ινών τύπος ίνας: G.652D
αυτοφερόμενος: Αγγελιοφόρος χάλυβα Ισχύς: Δεν
Σακάκι: HDPE θερμοκρασία: -35 ~+70
No.of ίνα: 60

GYTC8Y53 διπλό σχήμα 8 θηκών εναέριο Singlemode καλώδιο οπτικών ινών 60 πυρήνων

 

 

Τεχνικές παράμετροι:

Στοιχεία Μονάδα Δείκτης
Αφαιρέστε τον πυρήνα το αριθ.   2-30 32-36 38-60 62-72
Διάμετρος/ύψος χιλ. 10.1/18.1 10.4/18.4 10.7/18.7 11.4/19.4
Βάρος μονάδων Kg/km 195 205 210 225
Μέγιστη επιτρεπόμενη ένταση Ν 5000/2000 (βραχυπρόθεσμος/μακροπρόθεσμος)
Μέγιστη επιτρεπόμενη συντριβή N/100mm 1000/300 (βραχυπρόθεσμος/μακροπρόθεσμος)
Μείωση dB/km ≤0.36dB/το km@1310nm, ≤0.22dB/το km@1550nm
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων χιλ. Κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης 20D, κατά τη διάρκεια της υπηρεσίας 10D
Λειτουργούσα θερμοκρασία °C -40~+60

 

 

Σωλήνας Color&Characteristics ινών:
Η ίνα και το χαλαρό χρώμα σωλήνων σύμφωνα με EIA/TIA 598B
 

Χρώμα ινών Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Γκρίζος Άσπρος Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Βιολέτα Ροζ Aqua
Χρώμα σωλήνων Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Γκρίζος Άσπρος Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Βιολέτα Ροζ Aqua
Ταϊβάν Μπλε Κίτρινος Πράσινος Κόκκινος Βιολέτα Άσπρος Καφετής Μαύρος Aqua Πορτοκάλι Ροζ Γκρίζος



 

 

 

    G652D G655 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση (+20deg Γ) @850nm     ≤ 3.0dB/KM ≤ 3,0 dB/KM
@1300nm     ≤ 1.0dB/KM ≤ 1,0 dB/KM
@1310nm ≤ 0,36 dB/KM --    
@1550nm ≤ 0,22 dB/KM ≤0.23dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm     ≥ 500 MHZ-χλμ ≥200 MHZ-χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ-χλμ ≥600 MHZ-χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm      

 

Οι ίνες, 250μm, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Οι δύο πλευρές PSP εφαρμόζονται κατά μήκος πέρα από τον εξωτερικό χαλαρό σωλήνα. Χαλύβδινα σύρματα και χαλαροί σωλήνες που γεμίζουν με την ένωση απόδειξης νερού για να εξασφαλίσει συμπαγή και να ποτίσει κατά μήκος το φράξιμο, αυτό το μέρος του καλωδίου που συνοδεύεται με τα προσαραγμένα καλώδια δεδομένου ότι το ενισχυτικό μέρος ολοκληρώνεται με μια θήκη πολυαιθυλενίου (PE) για να είναι σχήμα 8 τη δομή.

Στοιχεία επικοινωνίας
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: export

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα