ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΠΑΡΟΧΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταεναέριο καλώδιο οπτικών ινών

GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Ευχαριστίες για την καλή βοήθειά σας, και τα καλώδια ήδη στην αποθήκη εμπορευμάτων μας με το transcation και την ποιότητα υψηλής ταχύτητας

—— Jeffery Jia

Έχουμε λάβει τους εκκινητές και είμαστε ευχαριστημένοι από την ποιότητα, έτσι θα ταξινομώ μια μεγαλύτερη διαταγή ποσότητας και πρέπει να την έχω έτοιμη σύντομα να σας στείλει σε και να τακτοποιήσει μια διαπραγμάτευση.

—— Andreina

Ικανοποιούμε με τη λήψη των καλωδίων και δεν με αφήσαμε κάτω. Ελπίστε η σχέση επιχειρησιακής συνεργασίας ότι μας θα κρατήσει επάνω και περισσότεροι. Σας ευχαριστούμε

—— Rouya

Είμαι Online Chat Now

GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών

Κίνα GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής
GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: GrandEase
Πιστοποίηση: ISO / CE /RoSH
Αριθμό μοντέλου: GYTC8Y

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 4km
Τιμή: USD0.1 - 1.02 Per meter
Συσκευασία λεπτομέρειες: 2km, 3km, 4km ανά τύμπανο
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: αυτοφερόμενο καλώδιο οπτικών ινών Αριθμός πυρήνα: 12
Εξωτερική θήκη: PE θερμοκρασία: -40 - +70
Συσκευασία: Ξύλινο τύμπανο

GYTC8Y αυτοφερόμενο σχήμα 8 καλώδιο G.652D OM1 OM2 OM3 οπτικής ίνας

 

Περιγραφή:

 

- Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας
- Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική
- Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

- 250μm χρωματισμένη ίνα

- PBT χαλαρώνει το σωλήνα

- Ένωση πλήρωσης σωλήνων (πήκτωμα)

- APL εμπόδιο υγρασίας

- Προσαραγμένα καλώδια ως αυτοφερόμενο messenge

- 2-24cores
- Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
- Η ειδική σχεδιασμένη συμπαγής δομή είναι καλή στην παρεμπόδιση των χαλαρών σωλήνων από να συρρικνωθεί
- Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης
- Ενίσχυση PSP moisture-proof

 

Χαρακτηριστικά καλωδίων:

 

-  Η υψηλή εκτατή δύναμη των προσαραγμένων καλωδίων καλύπτει την απαίτηση αυτοφερόμενου και μειώνει το κόστος εγκαταστάσεων.

- Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

- Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική

- Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας

- Τα ακόλουθα μέτρα λαμβάνονται για να εξασφαλίσουν το καλώδιο υδατοστεγές:

- Χαλύβδινο σύρμα που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης

- Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων

- 100% πλήρωση πυρήνων καλωδίων

- APL εμπόδιο υγρασίας

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

    G.652D 50/125μm 62.5/125μm
Μείωση @850nm   ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
(+20℃) @1300nm   ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
  @1310nm ≤0.36 dB/km    
  @1550nm ≤0.22 dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm   ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
  @1300nm   ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο Wavelengthλcc   ≤1260nm    

 

Γραμμή παραγωγής:

GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών

 

Συσκευασία:

GYTC8Y εναέριο αυτοφερόμενο σχήμα 8 G652D OM1 OM2 OM3 καλωδίων οπτικών ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: export

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα