ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

ΠΑΡΟΧΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΚΑΛΩΔΙΩΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο του τοπικού LAN Ethernet

Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Cat5e Cable Lan για τις πωλήσεις
Ευχαριστίες για την καλή βοήθειά σας, και τα καλώδια ήδη στην αποθήκη εμπορευμάτων μας με το transcation και την ποιότητα υψηλής ταχύτητας

—— Jeffery Jia

Έχουμε λάβει τους εκκινητές και είμαστε ευχαριστημένοι από την ποιότητα, έτσι θα ταξινομώ μια μεγαλύτερη διαταγή ποσότητας και πρέπει να την έχω έτοιμη σύντομα να σας στείλει σε και να τακτοποιήσει μια διαπραγμάτευση.

—— Andreina

Ικανοποιούμε με τη λήψη των καλωδίων και δεν με αφήσαμε κάτω. Ελπίστε η σχέση επιχειρησιακής συνεργασίας ότι μας θα κρατήσει επάνω και περισσότεροι. Σας ευχαριστούμε

—— Rouya

Είμαι Online Chat Now

Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών

Κίνα Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών προμηθευτής
Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών προμηθευτής Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών προμηθευτής Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Grand Ease
Πιστοποίηση: ISO, CE, RoHs
Αριθμό μοντέλου: GYFTY

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 4km
Τιμή: $0.8~3/Meter
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινη συσκευασία τυμπάνων 4km/roll
Χρόνος παράδοσης: εντός 20 ημερών
Όροι πληρωμής: L / C, T / T
Δυνατότητα προσφοράς: 60km/day
Contact Now
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Καλώδιο οπτικών ινών αγωγών εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες
Χαλαρός σωλήνας: PBT Δομή: Στρώμα που προσαράσσουν
Σακάκι: PE Κεντρικό μέλος δύναμης: FRP/μεταλλικός
OEM: Προσφερθείς Θερμοκρασία λειτουργίας: -40~+60°C

Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών

 

Περιγραφή:

 

- 250μm χρωματισμένη ίνα

- PBT χαλαρώνει το σωλήνα

- Ένωση πλήρωσης σωλήνων (πήκτωμα)

- Ενισχυμένο το ίνα πλαστικό (FRP) ως μη μεταλλικό μέλος δύναμης

- PE/LSZH εξωτερική θήκη

 

Χαρακτηριστικά:

 

- Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας
- Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική
- Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
- Αντίσταση και ευελιξία συντριβής
- PE/LSZH η θήκη προστατεύω το καλώδιο από την υπεριώδη ακτινοβολία

 

Τεχνικές παράμετροι:

 

Στοιχείο Μονάδα Δείκτης
Αφαιρέστε τον πυρήνα το αριθ. / 2--36 38--72 74--96 98-120 122--144
Διάμετρος χιλ. 10.5 10.7 11.9 13.4 14.7
Βάρος μονάδων kg/km 87 92 122 151 180
Max.Allowable ένταση Ν 2000/800 3000/1000 (βραχυπρόθεσμος/μακροπρόθεσμος)
Συντριβή Max.Allowable N/100mm 2200/800 2200/1000 (βραχυπρόθεσμος/μακροπρόθεσμος)
Μείωση dB/km below0.36dB/το km@1310nm, below0.22dB/το km@1550nm
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων χιλ. Κατά τη διάρκεια της εγκατάστασης 20D, κατά τη διάρκεια της υπηρεσίας 10D
Λειτουργούσα θερμοκρασία βαθμός -40~ +60

 

 

Χρώμα & χαρακτηριστικό σωλήνων ινών

 

Η ίνα και το χαλαρό χρώμα σωλήνων σύμφωνα με EIA/TIA 598B

 

Χρώμα ινών Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Γκρίζος Άσπρος Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Βιολέτα Ροζ Aqua
Χρώμα σωλήνων Μπλε Πορτοκάλι Πράσινος Καφετής Γκρίζος Άσπρος Κόκκινος Μαύρος Κίτρινος Βιολέτα Ροζ Aqua
Ταϊβάν Μπλε Κίτρινος Πράσινος Κόκκινος Βιολέτα Άσπρος Καφετής Μαύρος Aqua Πορτοκάλι Ροζ Γκρίζος

 

 

 

 

 

Καλώδιο του τοπικού LAN cOem Ethernet όλο το διηλεκτρικό εσωτερικό υπαίθριο καλώδιο G.652d οπτικών ινών

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Grand Ease Communication Cable Co ., Ltd

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: export

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

Άλλα προϊόντα